Plakat dla klienta

W świecie biznesu, każda firma stara się sprawić żeby nie została zapomniana. Niektórzy robią to niezbyt profesjonalnie projektując logo i wizytówki samemu, przez co sprawiają że nie wyglądają na profesjonalistów. Można jednak postąpić inaczej – zwrócić się do osoby zawodowo zajmującej się grafiką aby pomóc stworzyć lepszą reklamę firmy.

W stronę plakatów dekoracyjnych

Plakaty dekoracyjne są rzeczą, które pozwolą sprawić iż każdy kto go dostanie poczuje się wyjątkowo. Takie plakaty stworzone przez osobę, która podobnie jak ja zawodowo zajmuje się grafiką, projektując to, o co poproszą nas klienci.

Projektowanie plakatu

Projektowanie plakatu dekoracyjnego jest niezwykle trudną rzeczą, szczególnie wtedy, kiedy klient nie do końca wie co ma się na nim znaleźć. Aby ułatwić sobie pracę, często proszę klientów o plan który mają w głowie, dzięki czemu mogę sobie wyobrazić wizję klienta.

Na tym etapie staram się także realizować poprawki, które może mieć każdy z nas – czasem są lepsze a innym razem wręcz przeciwnie.

Wydruk testowego plakatu

Gdy faza projektowania jest już skończona plakat dekoracyjny do druku jest gotowy, nie pozostaje nic innego jak wydruk testowy, w celu pokazania klientowi efekty pracy. Często w tym momencie można omówić drobne różnice i poprawki, które zostaną poprawione nim gotowy produkt zostanie odebrany. Jednakże często może zdarzyć się tak że wydruk testowy jest idealny dla klienta, natomiast odrzuca gotowe plakaty dekoracyjne. Wtedy nie pozostaje nic innego, jak projektowanie od nowa.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s